Książka odwiedzin

Konferencja " Prawo Islamu"

Polka | 2013-03-27

Pokój z Wami
Z u wagą obejrzałam przekaz konferencji, piękne słowa, proste i zrozumiałe, prawdziwe, mam nadzieję na większą ilość konferencji tego typu.

Religia i on

Paula | 2013-03-26

Kocham go on jest wyznawca Islamu, ja katoliczką, czy dla miłości powinno się zmienić wiarę? Dodam oczywiście że pragnę ja zmienić, aby być bliżej niego...

Re:Religia i on

Szymanski | 2013-04-30

Nie powinno sie zmieniac wiary dla milosci. Kocha sie mimo wszystko. Ty akceptujesz jego wiare - on powinien zaakceptowac Twoja. Co na to Koran? To nie Twoj problem, tylko jego. On sie z tym musi zmierzyc i znalezc rozwiazanie. Bo to on jest mezczyzna!

Re:Religia i on

Nigdy nie ufaj muzułmanom | 2014-04-05

Nie zmieniaj wiary, kobieta w islamie traktowana jest gorzej niż pies.
Zrobi ci dzieci, wywiezie do swojego islamskiego kraju. Tam będziesz źle traktowana, kobieta była chrześcijanka jest traktowana jak totalne zero. Będziesz mieszkać w lepiance, jeść z ziemi resztki ich pożywienia. Upodlą cię, wykończą psychicznie a na końcu zabiorą dzieci. Jeśli cię nie zabiją i pozwolą wrócić do Polski, chociaż w to wątpię, to twoja psychika zniszczona przez muzułmanów już nigdy nie będzie taka jak wcześniej, zanim go poznałaś.
Najgorsze jest to, że muzułmanie wyzywają nas od rasistów, islamofobów, żądają wprowadzenia szariatu. A spróbuj ty jako chrześcijanka starać się wybudować kościół w którymś z muzułmańskich krajów, albo spróbuj głosić chrześcijaństwo - to od razu poderżną ci gardło. I kto tu jest większym rasistą ? My czy muzułmanie ?
Polecam ci poczytać i pooglądać :
https://www.facebook.com/PolishDefenceLeagueLodzkieDivision

oraz wpisz na youtubie hasło : islamizacja europy

Re:Re:Religia i on

Khadija | 2014-10-24

Co za ciemnogród... Nie tylko w Islamie mężczyźni upodlają kobiety, chrześcijanie robią to równie często i religia nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli ktoś nie ma ludzkich odruchów to nie dlatego, że jego religia mu tak karze... Ludzie! Żyjemy w XXI wieku, edukacja, edukacja i jeszcze raz edukacja!

Wara wam od Polski

Łodzianin | 2013-03-08

Ja osobiście żadnych muzułmanów, meczetów i minaretów w Łodzi jak i w Polsce sobie nie życzę. Chcecie sobie coś budować i szerzyć swoją wiarę "pokoju" to poza granicami Polski. Tak jestem rasistą, ksenofobem, a także jestem nietolerancyjny...czyli taki jak wy w zachodniej Europie, tyle w temacie islamu w Polsce.

Re:Wara wam od Polski

Lucjan | 2014-03-19

... i tak, jeszcze debilem ... Tyle kontaktu z toba.

Pokój z Wami

Ogonowski | 2013-02-28

Jestem katolikiem i cieszę się że Was znalazłem Bracia w Łodzi. Niebawem Was odwiedzę dowiedzieć się o publikacje polskojęzyczne na temat Islamu. Pozdrawiam. Paweł Ogonowski

Wstaw nowy komentarz